Tooted
Tihentuum OÜ pakub laia valikut tihendustooteid: standard- ja eritellimusel valmistatud O-rõngad; pöörleva võlli tihendid; PTFE ja suure jõudlusega tehnopolümeertihendid; isemäärivad puksid ja seibid ning vedeliku võimsusel tihenduse lahendused.

Partnerid

Tihentuum OÜ esindab juhtivaid tihendusbrände Baltikumis, Kesk- ja Ida-Euroopas

Suured ja lõputud O-rõngad erinevates ühendites, mis on toodetud uuendusliku astmelise vormimise meetodiga.
Pöörleva võlli õlitihendid ja eritellimusel valmistatud esemed elastomeeri ja kummist metallini kasutamiseks.
O-rõngad mitmesugustes ühendites, millel on arvukalt kvaliteedisertifikaate. Need O-rõngad leiavad kasutust autotööstusest hüdraulika- ja toiduainetööstuseni.
Isemäärivad puksid ja seibid ventiilide ja muude hüdrauliliste, energia- ja metallirakenduste jaoks.
PTFE ja suure jõudlusega tehnopolümeerid. Standartsed kujundid ja kohandatud konstrueeritud komponendid.
Projekteeritud tihenduslahendused ja kohandatud tihendikomplektid raskeveokite hüdrauliliste ja pneumaatiliste rakenduste jaoks.

Meist
Oleme siin, et aidata
Tihentuum OÜ pakub täielikku valikut tööstuslikke tihendeid suure jõudlusega töö jaoks. Tarnime pöörleva võlli tihendeid, standardseid ja eritellimusel valmistatud suuremõõtmelisi O-rõngaid erinevates ühendites, isemäärivaid pukse ja seibe, erinevaid hüdraulilisi ja pneumaatilisi tihendeid ning mehaanilisi tihendeid.

Blogi

Kontaktid

Tihentuum OÜ

Mustamäe tee 44/1

10621 Tallinn

Telefon: +372 603 9219

Meil: info@tihentuum.com

See veebisait kasutab küpsiseid, mis aitavad veebisaidil toimida ja aitavad meil mõista, kuidas sellega suheldakse. Me kasutame neid küpsiseid, et pakkuda teile paremat ja kohandatud kasutajakogemust. Kui jätkate veebilehe kasutamist, siis eeldame, et olete sellega nõus.
OK
Võta meiega ühendust
Close
WhatsApp
Phone
Mail